DOA Product

Servisler

Hizmetlerimiz

Video Pordüksiyonun Gelecekteki Hali

Video Prodüksiyon

Video prodüksiyonu detaylı bir işlemdir. Hedef kitlenin ve iletilmek istenen mesajın belirlenmesi, senaryonun hazırlanması, ekipmanlar, set ve çekim sonrası post prodüksiyon aşaması gibi çeşitli etaplardan oluşur.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik tasarımı, firmanızı her ortamda temsil eden ve müşterilerinizin firmanızı yada markanızı akılda kalıcı şekilde tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların bütününe verilen isimdir.

Grafik Tasarım

İstenilen mesajları, çizimler sayesinde net bir şekilde izleyiciye iletmek zorundadırlar. İllüstrasyonlarda, illüstratörlerin yorumları görülür.

Seslendirme

Seslendirme, dijital mecrada yayınlanacak bir yapım işinin metinlerinin profesyonel bir seslendirme sanatçısı tarafından konuşmaya çevrilmesi işlemidir.

Metin Yazarlığı

Metin yazarı; dijital ortamlarda yaratıcı içerikler üreten kişidir

Çizer

İstenilen mesajları, çizimler sayesinde net bir şekilde izleyiciye iletmek zorundadırlar. İllüstrasyonlarda, illüstratörlerin yorumları görülür.

Müşterilermiz

Müşterimiz Hakkımızda Ne Diyor?

Doa sektöründe her zaman farkını ortaya koymuş bir firmadır. Türkiye’nin her noktasında aldığımız hizmet kalitesi mükemmeldi. Doa Prodüksiyon ailesine katkı ve emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Mehmet Akif Gemici (MAGOfis) Müşteri

Oldukça başarılı nitelikli ve kaliteli bir çalışmaydı. Değişime açık ve gelişim hedefli, eğitimci vizyonu ile çok iyi işler yaptıklarını biliyorum. Çok daha iyilerini de yapacaklarına eminim.

Halim AYNACI (Çekmeköy Birey Kurs) Müşteri

Konseradam olarak doa prodüksiyon ile birden fazla çalışma gerçekleştirdik. Bu süreçte projeleri ve revize süreçlerini yakınen takip eden aynı zamanda proje ile ilgili parlak fikirler geliştiren Muhammet bey e teşekkürlerimizi iletiyoruz. Doğru adres doa da:)

Gürkan Karagöz (KonserAdam) Müşteri

Alfa Spor Kulübü olarak branş tanıtım videolarımızı Doaproduct ile çektik. Harika bir deneyim oldu bizler için çok memnun kaldık. Doaproduct ailesine teşekkür ediyoruz.

Hasret Özcan (Alfa Spor Kulübü) Müşteri

İşini titizlikle severek ve özenle yapan her ayrıntıya dikkat eden doa prodüksiyonla çalıştığımız için çok şanslıyiz iyiki sizleri tanıdık ….Nice başarılı çalışmalara

Fatma Yüce (Koza Anaokulu) Müşteri

Kıymetli doa ekibi özellikle Muhammet hocam sizinle tanıştığımda bir video çekeriz en fazla ne olabilir diye düşünmüştüm, ama sizinle çalıştıktan sonra sizin bakış açınızın farklılığı, detayları meydana çıkarma çabanız benimde farklı pencereden bakmama vesile oldu.. sayenizde okulumuzun sayfası çok güçlü bir profil oldu çok teşekkür ederim iyiki sizinle çalışmışım diyorum başarılarınız katlanarak devam etsin inşaalllah ..

Firdevs Cevher (Cevher Koleji) Müşteri

Özverili, disiplinli çalışma sisteminizle, kurumumuz için hayal ettiğimiz içerikler ortaya çıkardığınız için çok teşekkür ederiz. Yenilikçi fikirleriyle bizi tüm süreçlerde destekleyen, işini önemseyerek başarılı şekilde yapan Doa Prodüksiyon ekibiyle birçok çalışma gerçekleştirmiş ve gerçekleştirecek olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.

Berna Yay Bingöl (Koza Anaokulu) Müşteri

Pendik Birikim Vıp Kurs olarak D.O.A Prodüksiyonla yaptığımız her çekimden memnun kaldık. Kurumumuza oldukça olumlu geri dönüşler aldığımız işler yaptık. Doğrudan isteğimizi karşılayan profesyonel çekimleriyle işi kusursuz yapan bir ekip. Emekleri için teşekkürlerimizi sunarız.

Deniz Buğanlı (Pendik Birikim VIP Kurs) Müşteri

Dev Anadolu Yıldızları Spor kulübü olarak reklam ve filmi çekme düşüncemiz olusmuştu. Bu vesile ile doaproduct ile tanıştık. Profosyonel bir şekilde önce Muhammed bey ile bir planlama yaptık. Sonrasında harika bir iş ortaya çıkaran doaproduct'a teşekkür ederiz

Barış Karamızrak (Dev Anadolu Spor Kulübü) Müşteri

Biz memnuniyet ve yapılan bir okul çalışmasındaki beğenimiz üzerine Muhammed bey ile irtibata geçtik. Öncelikle kendisinin nezaketi ve kendinden emin iş tutuşunun bize verdiği güven için kendisine teşekkür ederiz. Bizim için özel olan bir gece de, geceyi bizim görebildiğimizden çok çok daha iyi görselleyip, harika bir hikaye- olay örgüsü ile müthiş bir kısa film sundu. Emekleriniz için çok ama çok teşekkür ediyoruz.

Berna Gezmişoğlu (Çınar Başakşehir İdarecisi) Müşteri

Kurum tanıtımı amacıyla gerçekleştirdiğimiz videolu çalışmamız çok faydalı oldu. Görseller ve video geçişleri oldukça kaliteliydi. Çok teşekkür ederiz.

Adem Cenik (Çekmeköy Birey Kurs İdarecisi) Müşteri

Başlık metninizi buraya ekleyin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

S.S.S

Sıkça Sorunlan Sorular

Doa Hakkında Sıkça Sorunlar Soruları Ekibimiz İle Derledik

Video düzenleme: Premiere Pro

Hareketli grafikler ve animasyon: After Effects

Ses düzenleme: Audition

Kullandığımız cihazlar

MacBook Pro (M1 Pro işlemci/16 GB ram)

İMac (M1 işlemci/16 GB ram)

İstanbul avrupa ve asya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Gelmeden önce mesaj atmanız veya aramanız gerekmektedir.

Talep edilen proje bazlı ücretlendirme yapılmaktadır. Diğer detaylar fiyat teklifinde belirtilir.

Let’s Work

Whatever You're Into, Get Into Produce

“Kurumunuzun dijital medya içeriklerini doa’ya bırakın”

Adres

(Avrupa Yakası Ofis)

Maltepe, Yedikule Çırpıcı Yolu, Avrupa Konutları İş Merkezi, No:2 D:7, 34010
Zeytinburnu/İstanbul

(Anadolu Yakası Ofis)

Kemal Türkler Mahallesi, Sümer Caddesi, Akçınar Sokak, No:2, 34785
Sancaktepe/İstanbul

E=Posta

info@doaproduct.com

production.doa@gmail.com

Telefon

+90 535 798 00 75

Hadi Konuşalım!

Bize WhatsApp Üzerinden En Hızlı Şekilde Ulaşabilirsin